Twój partner w e-commerce

Wieloletnie doświadczenie w branży co-packing

Sukces Gecon Logistics

Nasz sukces wynika przede wszystkim z ciągłego poszukiwania nowych efektywniejszych rozwiązań w realizowaniu usług, dogłębnym zrozumieniu sensu usług wartości dodanych (VAS) oraz zaangażowania pracowników na każdym szczeblu decyzyjnym i wykonawczym w duchu KAIZEN.

W 2021 roku Forbes wymienił nas jako jednego z najlepszych operatorów logistycznych w Polsce. Nasze zaangażowanie w świadczenie wysokiej jakości usług przyniosło nam uznanie jako wiodącej firmy w branży.

Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia, a nasze zaangażowanie w dążenie do doskonałości zostało nagrodzone tym prestiżowym wyróżnieniem.    >>> Przeczytaj

Logistyka od początku do końca

Czasami ludzie potrzebują usługi logistycznej, która jest bardziej dostosowana do ich konkretnych potrzeb. Inni potrzebują kogoś, kto zajmie się bardziej nietypową lub złożonym zleceniem. Gecon Logistics jest w stanie sprostać skomplikowanym wymaganiom swoich klientów. Nasze kompleksowe i szyte na miarę usługi są wykonywane indywidualnie dla każdego klienta.

Idealna lokalizacja

Nasza firma zlokalizowana jest w Szczecinie przez co ułatwia to komunikację z dostawcami i odbiorcami, ze względu na swoje położenie w dobrym węźle komunikacyjnym. 

Pakowanie produktów

Produkty pakowane są solidnie i bezpiecznie, co pozwala na ich bezpieczny transport.

Kontrola Jakości

Pełna kontrola jakości według wytycznych klienta.

Kompleksowa obsługa

Pełna obsługa bez potrzeby posiadania przez klienta magazynu, systemu oraz pracowników.

Kontrola i naprawa produktów

Świadczymy usługę montażu, kompletowania produktu do wersji końcowej wraz z opakowaniem.